VULCAN
»Inne szkolenia »Konto
Inwestycje w kadry

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu  wykorzystania  nowoczesnych technik informacyjno-komunikacyjnych (ICT)  wspomagających pracę w obszarze zarządzania, nadzoru, finansowania i organizacji działalności oświatowej.
Szkolenia współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

»Więcej informacji o projekcie
O projekcie Szkolenia Rekrutacja Kontakt Zapytania ofertowe Aktualności
Lista aktualności
Zakończyliśmy realizację projektu!!!
Szanowni Państwo, Z przyjemnością informujemy, iż z sukcesem zakończyliśmy realizację projektu „Inwestycja w lubelskie kadry zarządzające i administrujące systemem oświaty”, który współfinansowany był ze środków Europejskiego...
data publikacji: 2011-07-01
Zmiana adresu biura projektu
Informujemy o zmianie siedziby Biura Projektu. Nowy adres:ul. Olszewskiego 5,20-481 Lublin.Numery telefonów i faksu pozostały bez zmian.
data publikacji: 2010-05-06
Strony: 1